• Szybki podgląd
  60,00 zł produkt dostępny

  Model budynku dworkowego, wykonany w programie Archicad 18, wersja komercyjna. Model bryły zewnętrznej z orynnowaniem, boniowaniem, schodami, roletami okiennymi. NIE ZEZWALA SIĘ: wykorzystać model w sposób komercyjny tj. w sposób w który posłuży on do wygenerowania zysków. W celu uzyskania dodatkowej zgody, przed zakupem proszę o kontakt z obsługą sklepu.

  60,00 zł
  Tylko online
  produkt dostępny
 • Szybki podgląd
  35,00 zł produkt dostępny

  Model noża black ops 3 do druku. Lewa i prawa strona do sklejenia. NIE ZEZWALA SIĘ: wykorzystać model w sposób komercyjny tj. w sposób w który posłuży on do wygenerowania zysków.Zapis ten dotyczy  zarówno produktu cyfrowego jak i jego pochodnej czyli wydrukowanego elementu. W celu uzyskania dodatkowej zgody, przed zakupem proszę o kontakt z obsługą sklepu.

  35,00 zł
  Tylko online
  produkt dostępny
 • Szybki podgląd
  35,00 zł produkt dostępny

  Model 3d noża Karambit w wersji prawa i lewa. Do wydrukowania. NIE ZEZWALA SIĘ: wykorzystać model w sposób komercyjny tj. w sposób w który posłuży on do wygenerowania zysków.Zapis ten dotyczy  zarówno produktu cyfrowego jak i jego pochodnej czyli wydrukowanego elementu. W celu uzyskania dodatkowej zgody, przed zakupem proszę o kontakt z obsługą sklepu.

  35,00 zł
  Tylko online
  produkt dostępny
 • Szybki podgląd
  15,00 zł W magazynie

  Tor prosty lego do druku 3d. NIE ZEZWALA SIĘ: wykorzystać model w sposób komercyjny tj. w sposób w który posłuży on do wygenerowania zysków.Zapis ten dotyczy  zarówno produktu cyfrowego jak i jego pochodnej czyli wydrukowanego elementu. W celu uzyskania dodatkowej zgody, przed zakupem proszę o kontakt z obsługą sklepu.

  15,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  15,00 zł W magazynie

  standardowy tor łukowy lego. NIE ZEZWALA SIĘ: wykorzystać model w sposób komercyjny tj. w sposób w który posłuży on do wygenerowania zysków.Zapis ten dotyczy  zarówno produktu cyfrowego jak i jego pochodnej czyli wydrukowanego elementu. W celu uzyskania dodatkowej zgody, przed zakupem proszę o kontakt z obsługą sklepu.

  15,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  25,00 zł W magazynie

  Trzy skrzyżowania torów prostych, jako komplet. Licencja niekomercyjna NIE ZEZWALA SIĘ: wykorzystać model w sposób komercyjny tj. w sposób w który posłuży on do wygenerowania zysków.Zapis ten dotyczy  zarówno produktu cyfrowego jak i jego pochodnej czyli wydrukowanego elementu. W celu uzyskania dodatkowej zgody, przed zakupem proszę o kontakt z obsługą...

  25,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  25,00 zł W magazynie

  Podjazd lego wzorowany na oryginalnej części lego - pasujący do zestawu. Licencja niekomercyjna. NIE ZEZWALA SIĘ: wykorzystać model w sposób komercyjny tj. w sposób w który posłuży on do wygenerowania zysków.Zapis ten dotyczy  zarówno produktu cyfrowego jak i jego pochodnej czyli wydrukowanego elementu. W celu uzyskania dodatkowej zgody, przed zakupem...

  25,00 zł
  Tylko online
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  20,00 zł W magazynie

  Szablon CV nowoczesnego, wykonany w WORD. Możliwa edycja, po zakupie i ściągnięciu należy edytować nade na własne. Zabrania się odsprzedaży oraz odstąpienia.  Po zakupie produkt można ściągnąć 2 razy w ciągu 7 dni -=Produkt Cyfrowy=-

  20,00 zł
  Tylko online
  W magazynie

Śledź nas na Facebooku

 • Dostawa

Natychmiast po zamówieniu i płatności otrzymujecie Państwo produkt*

 • Dostępne produkty

Jeśli w sklepie nie ma interesującego Państwa produktu - prosimy o wiadomość, jak najszybciej postaramy się go wprowadzić.

 • Sugestie

Zawsze chętnie przyjmujemy sugestie co do sklepu i jego zawartości

Licencje Produktowe

Każdy produkt kupowany jest z przypisaną licencją i nie może być używany w inny sposób

Licencja standardowa- do prac cyfrowych, nie dopuszcza się odsprzedaży oryginalnego i modyfikowanego modelu jak również wykonywanie obiektów fizycznych

Licencja produkcyjna - może być wykorzystany do celów cyfrowych jak i wykonywania produktów fizycznych pod własną marką.

Licencja na wyłączność- pojawia się jeśli sprzedawany jest przedmiot cyfrowy w pojedynczej kopii. Wówczas kupujący staje się jedynym nabywcą produktu, a przedmiot znika ze sklepu.